Vážení pacienti, v tomto týdnu dokončujeme očkování proti COVID 19 vakcínou Janssen. Další termíny budeme otvírat dle zájmu, a to nejdříve od 7. července. K dispozici budou pravděpodobně dva druhy očkovacích látek: a) jednorázová Janssen (Johnson/Johnson) a dále b) dvoudávková Moderna (vhodná pro mladší pacienty pod 30 let věku). Je pravděpodobné, že vakcinační centra budou v průběhu prázdnin omezovat provoz a očkování se postupně přesune do ordinací praktických lékařů. Registrace zájemců o očkování v období červenec/srpen prosím mailem na adresu: ordinace@vamedic.cz, uveďte i typ požadované vakcíny. Kontaktní očkovací telefon je 736 699 361 (mimo dovolenou 12.6. - 2.7.21) ****** Na počkání provádíme antigenní testy na COVID 19 ***** Mezinárodně platné potvrzení o prodělaném onemocnění COVID 19 nebo vakcinační průkaz pro cesty do zahraničí, popř. do zaměstnání si stáhněte z z webu: www.ocko.uzis.cz ***** Pro rezervaci termínu, pro předpis léků nebo zaslání krátkého vzkazu využívejte nový odkaz "rezervační systém" v pravém horním rohu na našem webu. Po jednoduché registraci s námi komunikujete přímo a Vašim požadavkům můžeme rychleji a lépe vyhovět.

V druhé polovině června (21.6. - 2.7.21) bude naše ordinace uzavřena. Tuto informaci zveřejňuji s měsíčním předstihem, aby nebyl nikdo překvapen. Akutní případy ošetří zastupující lékař MUDr. Prokšová !

Estetické služby

Chcete zhubnout, zápasíte s celulitidou ? Seznamte se s naší nabídkou neinvazivních estetických služeb.

SmoothShapes®

Podpůrná neinvazivní metoda přinášející do léčby celulitidy nový aspekt, Cílí na celý podkožní komplex, který zahrnuje nejenom tukovou tkáň, ale také cévy a kolagen. Dynamický laser 915 nm v aplikační hlavici Photomology® je v současnosti jediným laserem, který zkapalňuje tuk - jeho vlnová délka je přesně naladěna na vyhledávání a zkapalnění tuku. LED záření 650 nm v aplikační hlavici Photomology® zajistí propustnost membrán tukových buněk, kterými se tak tuk dostává z buněk ven a současně stimuluje produkci podkožního kolagenu a obnovuje cirkulaci lymfy a prokrvení v dané oblasti. Vakuová podtlaková masážní komůrka v aplikační hlavici Photomology® zajistí odvod rozpuštěného tuku do lymfatického systému a současně rozruší mezibuněčná septa.

Ceník zákroků léčby celulitidy Smooth Shapes®
Stehna přední část 250 Kč
Komplet stehna zadní i přední část + hýždě + boky 500 Kč

Ceny jsou včetně DPH

Objednávky na tel. 720 578 778

Lipocryo

Podpůrná neinvazivní metoda na odbourání podkožního tuku. Jde o proces řízeného podchlazení tukových buněk, jejichž obsah mění povrchové napětí - zkrystalizuje, membrána tukové buňky je poškozena a tím je zahájen proces tzv. chladové panikulitidy (neinfekční zánět tukové tkáně), která končí tzv. "apoptózou", neboli buněčnou smrti. Tuková buňka je následně v průběhu dnů až týdnů z těla definitivně odstraněna a nenahradí se novou. Uvolněný obsah je odplaven lymfatickým systémem a využije se jako energetický substrát pro lidský organizmus.

Kryolipolýza LipoCryo Ultra
Jednostranná kryolipolýza (jedno nasátí) 490 Kč

Ceny jsou včetně DPH

Objednávky na tel. 720 578 778

Rezervační systém

Využijte našeho rezervačního systému, přes který se můžete objednat na konkrétní termín, požádat o eRecept nebo svému lékaři poslat krátký vzkaz.

Rezervace termínu

eRecept, vzkaz lékaři